Elegantní cop se stužkou - jak si zaplést? Videonávod

1.jpg2.jpg7.jpgPřemýšlíte o originálním copu, který by se hodil na denní i večerní nošení? V tomto videonávodu získáte inspiraci, jak takový cop vytvoříte s obyčejnou stužkou snadno a rychle.

Nejprve vlasy učešte do hladka. Poté si dejte do vlasů čelenku, dle vašeho vkusu.  Čelenka dodá účesu romantický vzhled. Nezapomeňte vlasy natupírovat u kořínků a zafixovat lakem na vlasy pro větší objem.

Podle videonávodu přiložte stužku na čelenku a uvažte na straně s jedním koncem kratším a s druhým delším. Postupně proplétejte stužku s pramínky vlasů a pro větší objem cop povolte na několika místech.

Postup:

 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

 9.jpg 10.jpg 3.jpg 2.jpg

Další videonávody naleznete zde: >>>Videonávody s účesy<<<

Nosíte ráda cop?

Podobné články

1.jpg10.jpg16.jpgNemáte moc času a chcete mít vlnité vlasy bez námahy raz dva? Zkuste jednoduše postupovat podle tohoto videonávodu a můžeme Vám zaručit, že během chvilky budete mít přírodní vlnky.

8.jpgCo takhle se odlišit od davu a vymyslet nový účes s doplňkem jako je šátek? Ve videonávodu najdete 10 zajímavých tipů, jak uvázat šátek a vytvořit si nový skvělý „look“

4.jpg 14.jpg 1.jpgMáte polodlouhé vlasy a chcete vykouzlit ohromný účes podle Nicole Richie ve stylu 60.let? Máme skvělý tip, jak si prodloužit vlasy pomocí clip-in a vytvořit si tento elegantní účes podle videonávodu.

4.jpg 10.jpg 14.jpgNevíte jak narovnat své neposlušné vlnité vlasy po umytí? My vám poradíme jak na to! Podívejte se na videonávod a nechte se inspirovat tímto postupem pro dosažení rovných vlasů.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď