Fotogalerie pánských účesů - účesy pro muže

Objemný rozcuchaný hnědý účesKrátký vzdušný střih zčesaný na stranuStředně hnědý krátký účes Přinášíme vám velkou fotogalerii účesů pro mladé i starší muže, kteří chtějí objevit ten pravý styl účesu právě pro něj. Krátké, objemné, uhlazené, běžné či extravagantní účesy i do práce nebo do společnosti.

Pánské účesy pro mladé muže ze salonu Keller v lehce elegantním stylu je šik a skvěle se doplňuje s hladce oholenou tváří. Účesy v krátkých délkách s krátkou ofinou buď uhlazenou, anebo s vytvarovanou ofinou, která je zafixovaná pomocí stylingových přípravků, např. gelem či lakem na vlasy.

Fotogalerie Keller

 Krátký vzdušný střih zčesaný na stranu Tmavě hnědý krátký střih s ofinou  Rovný krátký hnědý účes s uhlazeným efektem Středně hnědý krátký účes  Tmavě hnědý krátký účes s ofinou  Dovrchu nagelovaný pánský hnědý účesKrátký uhlazený pánský účes v platinové blond Uhlazený platinový blond účes s patkouUhlazený nagelovaný pánský blond střih

 Fotogalerie Kemon

Naopak fotogalerie účesů ze salonu Kemon je velmi stylová a hodí se pro odvážné muže. Kombinují se zde prvky jako jsou vyholené boky s delšími vlasy na vrcholku hlavy dotvořené do objemu či symetrický střih vlasů s rovnou uhlazenou ofinou.

Objemný pánský střih s vyčesanými vlasy dovrchu a vyholenými boky Objemný rozcuchaný hnědý účesKrátký hnědý střih s rovnou ofinou Po stranách kratší účes s delšími vlasy na vrcholu hlavyRovný krátký hnědý účes s rovnou ofinou

 Další účesy najdete ve fotogalerii >>Fotogalerie Kemon<< 

Další účesy najdete ve fotogalerii >>Fotogalerie Keller<< 

Který styl účesů preferujete více?

Podobné články

Blond účes pro muže s melírem Pánský účes s blond platinovým melíremVyholené boky a dlouhá patka - účes pro muže Fotogalerie oblíbených a moderních účesů pro muže! Letí melíry, vyholené boky a dlouhé patky. Inspirace na sto způsobů, vyberte si svůj styl v naší fotogalerii!

Nepravidelně střižený krátký sestřih s rovnou ofinouKrátký blond střih na stranu s melíremModře promelírovaný černý rozčepířený účesOdvážné střihy a barvy pro ženy i muže od značky Keller. Krátké i polodlouhé účesy, výrazné barvy a melíry, mladistvé módní střihy ...

Elegantní účes se zvlněným culikem a krátkou ofinouExtravagantní rozcuch krátkého střihu s červeným melíremModerní mikádo s červeným melírem a s ofinouInspirujte se moderními střihy s červeným melírem. Oživte svůj účes zářivými barvami s odlesky, skoncujte s nudnou šedí všedních dnů. Extravagance a divokost, elegance i smyslnost ... To vše najdete v naší kolekci.

Decentní krátký střih pro mužeJemné zvlnění do čela v pánském účesuSuverénní styling pánského účesuFotogalerie účesů pro muže na rok 2012. Inspirujte se aktuálními střihy, barvami a stylingem.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď