Nejnovější pánské účesy 2015 - inspirace pro muže

Modře melírovaný účes s ofinou dovrchuRovný hnědý účes nagelovaný nahoruPolodlouhý vzdušný účes z hnědých vlasů Moderní pánské účesy pro rok 2015 pro každodenní nošení i extravagantní účesy pro  ty odvážnější. Zajímají Vás trendy? Tak zhlédněte účesy ve fotogalerii.

Inspirujte se účesy pro každodenní nošení, které jsou jednoduché na úpravu a dají se nosit jak přes den do práce či do školy, tak i večer na posezení s přáteli či na párty, ale i na  formální schůzky.

Účesy pro běžné nošení (denni i večerní):

 Polodlouhý vzdušný účes z hnědých vlasů  Rovný hnědý účes nagelovaný nahoru

Nagelovaný zvlněný krátký hnědý účes Uhlazený krátký hnědý účes s ofinou

Extravagantní účesy:

Extravagantní účesy s modrým melírem nejsou pro všechny, ale zaručeně v nich odmládnete. Střihy s vyholenými stranami jsou momentálně velmi moderní a sluší.

Krátký účes s modrým melírem a delší ofinou na stranu Modře melírovaný účes s ofinou dovrchuNevšední krátký účes s culíkem a vyholenými boky Objemný účes s melírem a vyholenými stranami

Další pánské účesy ke zhlédnutí ve fotogalerii: >>Fotogalerie pánských účesů<<

Dáváte přednost běžným účesům či extravagantním?

Podobné články

Divoký krátký rozcuch v blond barvěRovný krátký účes v hnědé barvě Trendy krátký účes s vyholenými boky v blond barvěPřichystali jsme pro vás kombinaci moderních účesů v krátkém střihu. Můžete si vybrat ze tří stylů právě podle vašeho vkusu. Vyberte si z účesů na běžné nošení, z odvážných účesů s výraznými barvami anebo s vyholenými stranami v pánském stylu.

Vyčesaný a sepnutý účes dozadu v krátkém střihuPolodlouhý kudrnatý blond účes do společnostiObjemný polodlouhý tmavý účes s ofinou na stranuVýběr krátkých a polodlouhých střihů pro každodenní nošení ze světově proslulých kadeřnických salonů. Na den i pro večerní příležitosti - stačí jen obměnit styling!

Hnědý krátký účes s nagelovanou ofinou nahoru Krátký černý sestříhaný účes se světlým melírem Polodlouhý učes s pěšinou uprostřed s melírem Nechte se okouzlit touto mladistvou zimní kolekcí účesů pro rok 2015 pro ženy i muže. Krásné nositelné účesy s povedenými melíry - inspirujte se v této fotogalerii.

Hladce vyčesaný drdol do objemuElegantní culík vyčesaný do objemuKrátký účes vyčesaný a zafixovaný do vrchu Další dávka inspirace s jednoduchými ležérními účesy pro dámy, které se chtějí cítit vkusně a zároveň mladistvě. Účesy jsou vhodné jak na společenskou událost, tak i do školy či do práce.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď