Novinka - halo flip in příčesky - revoluce v prodlužování vlasů

Potřebujete prodloužit či zahustit Vaše vlasy? Představujeme novinku v příčescích pro prodloužení vlasů - halo flip in příčesky! Perfektní nápad, který možná časem nahradí techniku clip in. Ideální i pro řídké vlasy!

Flip in halo přičesek zvlněný - e-shop Flip in halo přičesek rovný - e-shop

Flip in halo je příčesek na průhledném silikonovém vlákně, který nasadíte na hlavu, přes něj přetáhnete Vaše vlastní vlasy v místě spoje a hotovo! Perfektní, nezjistitelný, nikde nic nečouhá, nemusíte se bát, že nějaký clip vítr odkryje. Váha se rovnoměrně rozloží po celé hlavě, takže mnohem méně hlavu zatěžuje a navíc se nepřipíná na Vaše vlasy, ale leží na hlavě - Vaše vlasy tedy naprosto vůbec nezatěžuje! Ideální je také k zahuštění či promelírování Vašich vlastních vlasů.

jak nasadit flip in halo příčesek

Pomocí flip in také velmi rychle vykouzlíte na svých vlasech ombre efekt!

ombre pomoci flip in halo příčesků

 

Příčesky je možné zakoupit zde již od 599,-Kč - flip in halo příčesky pro prodloužení a zahuštění vlasů

VIDEONÁVOD - podívejte se, jak příčesek funguje! Video, jak flip in nasadit a sundat.

'Jak se Vám líbí tyto příčesky? '

Podobné články

příčesek culík lidské vlasypříčesek culík lidské vlasypříčesek culík lidské vlasyChcete mít na svatbě či společenské události dlouhé vlasy? Aniž byste musela vlasy trvale prodlužovat? Pak jednoduchý příčesek je ideálním řešením. Culík rovný i zvlněný na mnoho způsobů...

Krásné účesy a rychlé proměny během minuty - díky příčesku na drdol! Podívejte se, co vše se dá na vlasech vykouzlit a to s minimem námahy a času!

clip-in-melir-pramen-613clip-in-melir-pramen-2clip-in-melir-pramen-cervenaChcete oživit svůj účes a to bez jakéhokoli zásahu do svých vlasů? Pak promelírujte své vlasy pomocí speciálních vlasových pramínků clip in!

Účes na ples pomocí příčeskuDlouhý kudrnatý culík na omotáníÚčes na ples pomocí příčeskuPotřebujete vypadat na plese či jiné akci luxusně a jednoduše zároveň! Nebo máte kratší vlasy a ráda byste je k šatům prodloužila! Stačí k tomu jednoduchý trik - použít příčesek! Podívejte se, jak na to!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď