Romantická kolekce účesů od L'Oreál Professionnel.

Rybí cop zapletený na stranu s volnými pramenyRovné rezavé mikádo Nevšední účes s vyčesanými vlasy odzdobené motýlemProhlédněte si sladkou kolekci “Sweet as Candy“ od L’Oreál Professionnel, která je sladěná do jemného pastelového designu. Najdete v ní běžně nositelné i společenské účesy s něžnými prvky, jako jsou květiny.

Běžně nositelné účesy: 

Účesy pro běžné nošení jsou zcela slušivé a jednoduché, doplněné pastelovým líčením. Úprava spočívá v použití žehličky pro uhlazení účesu nebo stylingového přípravku pro udržení tvaru.

Krátký uhlazený účes v přírodním blond odstínu Krátký melírovaný účes vyčesaný dovrchuKrátký účes s delší ofinou vyčesanou dozadu Rovné rezavé mikádo Rovné tmavě hnědé vlasy s ofinou

Společenské účesy:

Účesy v romantickém stylu jsou ideální pro nošení do společnosti. Jejich úprava však vyžaduje více času a zkušenost s tvorbou účesů.

Pro vytvoření vln nebo kudrlin je vhodné použít kulmu nebo natáčky, pro jemné vlnky stačí zaplést mokré vlasy a nechat je uschnout. Copy jsou oblíbené a s trochou zručnosti si můžete vytvořit jedinečný účes jako je např. Rybí cop. Vše poté snadno dozdobíte vlasovými komponenty - květiny, motýli, apod.

Objemné kudrliny zčesané na stranu Rozpuštěné dlouhé vlasy s velkou květinou  Rozpuštěné zvlněné vlasy se zapletenými copy u kořínků Účes ozdobený růžemi s dvěma copyRybí cop zapletený na stranu s volnými prameny Nevšední účes s vyčesanými vlasy odzdobené motýlem

 Další účesy od L'Oreál Professionnel naleznete zde: >>Fotogalerie účesů<<  

 

Máte rády vlasové doplňky?

Podobné články

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

Divoký krátký rozcuch v blond barvěRovný krátký účes v hnědé barvě Trendy krátký účes s vyholenými boky v blond barvěPřichystali jsme pro vás kombinaci moderních účesů v krátkém střihu. Můžete si vybrat ze tří stylů právě podle vašeho vkusu. Vyberte si z účesů na běžné nošení, z odvážných účesů s výraznými barvami anebo s vyholenými stranami v pánském stylu.

Geometriký střih v barvě ombréMikádo s ofinou a ombreSexy dlouhá hříva s ombréL'Oréal Professionnel přináší novou kolekci účesů  inspirovanou přírodou nazvanou Ombrés Nature. Hlavní téma je hra se světem a stínem v každém pramínku, která působí plasticky a přirozeně. Inspirujte se novou kolekcí i vy....

Rovné mikádo z dvoubarevných vlasů s ofinouZapletený cop na stranu z dlouhých vlasůZvlněný objemný účes s červenými konečky a rovnou ofinouNová kolekce účesů od L'Oreal Professionnel na rok 2015 přináší skvělé účesy pro tmavovlásky! Účesy s různými střihy, barvami, melíry, ale i oživení vlasů pomocí jemného ombre efektu, to vše najdete právě zde

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď