Soutěžte s mujoutfit.cz o dva poukazy na nákup zboží!

Tento formulář je uzavřený.

mujoutfitmujoutfitmujoutfitSoutěž o dva poukazy v hodnotě 500,- Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v e-shopu www.MůjOutfit.cz
Soutěž byla ukončena!

 Www.MůjOutfit.cz

JARNÍ INOVACE  VAŠEHO ŠATNÍKU

Vyhodnocení soutěže:

Cenu získává:

1. Věra Havlová, Praha 6

2. Hana Pařilová, Ořechov

Výhercům gratulujeme a všem děkujeme za účast!

 

 

Po letošní dlouhé zimě jsme se konečně dočkali jara! Jarní sluníčko začíná krásně hřát, za chvíli vše krásně rozkvete. Stejně jako se mění barvy přírody, mění se i barvy v našich šatnících a i chuť se hezky obléknout. Naše šatníky ovládnou jasné barvy, květované tuniky, lehké letní šaty.  Se změnou sezóny chceme každá inovovat náš šatník, každá z nás se ráda obléká, obměňuje, kombinuje. Kde ale vzít desetitisíce na jarní inovaci ? A proč nezkusit outlet a  second hand?

Ráda bych Vám představila internetový obchod www.mujoutfit.cz . V sortimentu obchodu naleznete velký výběr exkluzivního fashion second handu a outletového oblečení. Všechno oblečení je jen v té nejvyšší kvalitě a to jak do jakosti tak do módnosti.  

 mujoutfit mujoutfit mujoutfit mujoutfit mujoutfit

Co přesně je outlet?  Renomované firmy velmi rychle obměňují své kolekce. Z toho důvodu na konci každé sezony vyřadí krásné a stále ještě módní zboží, které je možno koupit se slevou 30 – 50 – 70 %. Nespornou výhodou  oblečení outlet a second hand je mimo ceny i  jeho originálnost – co kus to solitér, takže se Vám určitě nestane, že ve stejném modelu potkáte někoho jiného. Nabídka je doplněna o módní doplňky z nové aktuální kolekce – oživte Váš outfit zajímavou kabelkou, šátkem, šálou nebo módní bižuterií. Výhodné ceny Vám umožní nakoupit si více kousků, které můžete pak stále obměňovat a kombinovat.  Nebojte se kombinovat drahé kousky s lacinějšími, vždy tak docílíte originálního vzhledu.

mujoutfitNové zboží je doplňováno v průběhu celého pracovního týdne, vždy máte šanci objevit něco nového, originálního, jedinečného.

Přeji Vám pohodové jaro!

Michaela Zachová
www.mujoutfit.cz

  

SOUTĚŽÍME

Zapojte se do soutěže s e-shopem www.mujoutfit.cz . Soutěžíme o dva poukazy každý v hodnotě 500,- Kč na nákup zboží dle vlastního výběru. Stačí zodpovědět správně soutěžní otázku:

Podobné články

mujoutfitOživte Váš šatník novými kousky! Značkové outlet oděvy je možné koupit se slevou 30–50–70% oproti původní ceně! V nabídce e-shopu naleznete kabelky a módní doplňky z nové aktuální kolekce.
 

Milán, Paříž, Berlín, Londýn a dokonce i Bratislava. To vše jsou metropole, kde lze na ulici spatřit velmi zajímavé módní kreace a nové trendy z přehlídkových mol. Pak se rozhlédnete kolem sebe u nás v ČR a vidíte obnošenou bídu s nouzí. Proč?

londa-lak-500mllonda-lak-500mlSoutěžíme o dva laky na vlasy značky Londa - 500ml. Zapojte se a vyhrajte jednu ze dvou výher - lak na vlasy s leskem, UV ochranou a provitamínem B5!
Soutěž byla ukončena!

Elegantní culík ozdobený prameny vlasů vyčesaný dozadu Blond objemné mikádo s patkouKudrnaté blond mikádo s objemem Přehlídka účesů na jaro 2016 je tu! Franck Provost vám přináší polodlouhé a dlouhé vlasy v přírodních barvách s nádechem elegance a objemu. Můžete si vybrat trendy mikáda na více způsobů či delší zvlněné vlasy učesané do ležérního culíku či drdolu.

Soutež