Trendy účesy pro holčičky i malé slečny!

Kudrnatý blond účes z dlouhých vlasů s pěšinou uprostředRovný polodlouhý účes z hnědých vlasůPolodlouhý rovný blond účes s ofinouDětská kolekce plná radosti je tu. Pro koho se hodí tyto účesy? Účesy jsou určené pro mladé slečinky, které jdou s dobou a zajímají se o trendy účesy. Nahlédněte do fotogalerie a obohaťte svoji fantazii.

Na vlasech by se mělo zakládat už od dětství. Tudíž by se měly pravidelně zastřihávat každý měsíc konečky vlasů, ale především je důležité zvolit správnou délku vlasů. Není příliš vhodné nechávat malým holčičkám dlouhé vlasy, protože v dospělosti jim na objemu ubude a budou mít řídké vlasy. Ideální je délka po ramena nebo polodlouhá délka s ofinou, která holčičkám sluší. Mikádo je pohodlné a dají se z něj tvořit i culíky či copánky. Péče potom není tolik obtížná. 

Andílek v blond kudrlinách z dlouhých vlasů Rovný polodlouhý účes z hnědých vlasů

Jemně zvlněný dlouhý blond účes Kudrnatý blond účes z dlouhých vlasů s pěšinou uprostřed

Polodlouhý rovný blond účes s ofinou Dlouhá, mírně sestříhaná délka s pěšinkou na straně

Dlouhé lokny Dlouhý účes s loknami v blondDlouhý účes s plnou ofinou Dívčí lokny v drdolu s uvolněným pramenem

 Dívčí něžnost v dlouhém vlnitém účesu Dětské drdoly na stranách

 Další dětské účesy naleznete zde: Fotogalerie dětských účesů

Zaujala vás kolekce účesů pro malé slečny?

Podobné články

Dlouhé uhlazené blond vlasy za ušimaDlouhé rovné kaštanové vlasy s pěšinou uprostředPolodlouhý blond účes s patkou a s vlnkamiMáte dlouhé vlasy a nevíte si rady s jejich péčí nebo jaké nosit účesy přes léto? Zhlédněte našich pár rad a tipů, co můžete pro své vlasy udělat, aby vypadaly zdravě, byly vyživené a lesklé. Názornou ukázkou je kolekce účesů od L´Oréal Profesionnel.

Dlouhý hnědý melírovaný účes s vlnamiObjemné melírované dlouhé vlasy s pěšinou uprostředRomantický zapletený hnědý účes s melíremV„Essentional look“ kolekci od Schwarzkopf Professional můžete najít dlouhé účesy se skvěle vyjímajícími se melíry v jemných tónech. Vlasy plné lesku v různých úpravách vypadají opravdu neodolatelně!

Hebký účes na stranu s lehkými vlnkami s patkouLehce zvlněný culík z blond vlasů s objememRovný sestříhaný účes z dlouhých tmavých vlasůMáte dlouhé vlasy? Nebo toužíte po dlouhých vlasech a nevíte jak o ně správně pečovat? Přinášíme vám tipy, jak dosáhnout zdravých dlouhých vlasů či jak snadno a rychle prodloužit vlasy pomocí Clip – in.

Polodlouhý sestřih s rovnou ofinou přes očiRozčepířené mikádo z hnědých vlasů s melíremHladký účes na stranu s polodlouhou délkou jemně zvlněnýChystáte se na pohovor či vás už omrzel stereotypní účes do práce? V naší fotogalerii najdete skvělé nápady, jak vypadat elegantně a moderně. Nebojte se změny a inspirujte se atraktivními účesy roku 2014.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď