Zajímavé střihy a moderní melíry pro ženy i muže od J.7

Krátký rovný účes s ofinou a přírodním melíremDlouhý sestříhaný účes s patkouKudrnatý tmavě hnědý účes pro muže s melíremŘídíte se módními trendy? Co takhle si ukázat zajímavou kolekci s názvem„Reflection“ od značky J.7. Mladistvé účesy s lesklými tóny, šik střihy a melíry pro ženy i muže. Účesy zde najdete ve všech délkách, ať už rovné, zvlněné nebo kudrnaté.

Účesy pro ženy:

Běžné i výrazné barvy či melíry ženám sluší a především, když se vlasy přirozeně lesknou. Účesy nejsou složité na úpravu, pouze vyžehlené, lehce zvlněné či kudrnaté. Výraznou roli zde hraje sladěnost barev s melíry a nápadité střihy.

Krátký rovný účes s ofinou a přírodním melírem Krátký rozevlátý blond účes s ofinou a melíremKrátký melírovaný účes vyčesaný dovrchu Krátký nevšední modře melírovaný účes s ofinouMladistvý účes ve výrazné rezavé barvě Výrazný rezavý polodlouhý účes s ofinouDlouhé vlasy ve velmi světlém blond odstínu s černým melírem Dlouhý melírovaný účes s pěšinkou na stranuÚčes z dlouhých blond vlasů s ofinou přes oči  Dlouhý hnědý zvlněný účes s melíremDlouhý sestříhaný účes s patkou Objemný kudrnatý účes v hnědé barvě

Účesy pro muže:

Objemný kudrnatý účes obohacený jemným blond melírem v tmavých vlasech, na kudrlinách melír lépe vynikne. Hodí se téměř kamkoliv.

Kudrnatý tmavě hnědý účes pro muže s melírem Kudrnatý účes s blond melírem pro muže

 Další účesy naleznete zde: >>Fotogalerie účesů od J.7<<

 

Co vás na této kolekci nejvíce zaujalo?

Podobné články

Blond účes pro muže s melírem Pánský účes s blond platinovým melíremVyholené boky a dlouhá patka - účes pro muže Fotogalerie oblíbených a moderních účesů pro muže! Letí melíry, vyholené boky a dlouhé patky. Inspirace na sto způsobů, vyberte si svůj styl v naší fotogalerii!

Elegantní účes se zvlněným culikem a krátkou ofinouExtravagantní rozcuch krátkého střihu s červeným melíremModerní mikádo s červeným melírem a s ofinouInspirujte se moderními střihy s červeným melírem. Oživte svůj účes zářivými barvami s odlesky, skoncujte s nudnou šedí všedních dnů. Extravagance a divokost, elegance i smyslnost ... To vše najdete v naší kolekci.

Pánský účes s patkou ve středně hnědém odstínuPolodlouhý hnědý rovný účes s ofinouRovný běžný blond účes v polodlouhé délceZajímají vás podzimní trendy? Proto je tu přehlídka účesů od salonu Mod´s Hair na téma „Podzimní Sonata“, představující dámské i pánské střihy...

Dlouhý hnědý melírovaný účes s vlnamiObjemné melírované dlouhé vlasy s pěšinou uprostředRomantický zapletený hnědý účes s melíremV„Essentional look“ kolekci od Schwarzkopf Professional můžete najít dlouhé účesy se skvěle vyjímajícími se melíry v jemných tónech. Vlasy plné lesku v různých úpravách vypadají opravdu neodolatelně!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď