Doprava

CENÍK DOPRAVY

Na této stránce naleznete informace ohledně cen poštovného a balného v našem e-shopu. Bohužel ceny dopravného se neustále zvedají (a to zejména u dobírek) a tedy jsme nuceni i my poštovné zdražovat. Zdražování dobírek je dáno i tím, že když si necháte zboží poslat na adresu a platíte při převzetí kartou, pak celá částka je procentuálně zpoplatněna (za platbu kartou si berou karetní společnosti významné poplatky). Proto je-li to možné, používejte prosím bankovní převod, který je zdarma a nabízí nejlevnější poštovné. Velice děkujeme za pochopení!

Pokud preferujete Zásilkovnu, objednávejte prosím na www.svetpricesku.cz

 

V současné době nabízíme tyto možnosti:

ČESKÁ POŠTA:

- DOBÍRKA - 145,-Kč (80,- + 69,- dobírkovné) - doporučená zásilka

- PLATBA PŘEDEM PŘEVODEM NA NÁŠ ÚČET - 80,-Kč - doporučená zásilka

- OSOBNÍ ODBĚR V SALONKU V OLOMOUCI - 0,-Kč

 

DOBÍRKA

Zboží je odesláno na adresu zákazníka pomocí České pošty. Zboží zákazník platí až při jeho převzetí, jedná se o rychlejší ale finančně dražší variantu dopravy. Naši zákazníci mohou využít všech výhod, které Česká pošta nabízí - tedy například telefonicky požádat o znovudoručení nebo si balíček vyzvednout později přímo na Vaší poště. Zboží je na poště uloženo 15dní, během kterých si je můžete kdykoli vyzvednout. Teprve po uplynutí 15-ti dní se vrací k nám na prodejnu.

 

PLATBA PŘEDEM PŘEVODEM NA NÁŠ ÚČET

Jedná se o levnější variantu dopravy, kdy zákazník neplatí dobírkovné. Tato varianta probíhá tak, že si zákazník objedná zboží, obdrží na e-mail potvrzení objednávky se všemi údaji k platbě bankovním převodem a poté částku na náš účet zašle. Jakmile je platba připsána na náš účet, zboží je zasláno na uvedenou adresu a dodáno zákazníku. Žádné další poplatky zákazník při převzetí neplatí.

 

OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ V OLOMOUCI

Využijte možnost si příčesky osobně prohlédnout a vybrat! V našem salonku v Olomouci je možné se na zboží podívat a hled si je zakoupit za internetové ceny. V tomto případě samozřejmě neplatíte žádné poštovné ani dopravu, jedná se tedy o nejlevnější možnost. Více informací o salonku naleznete zde