Proměny krátkých vlasů - jeden střih a 8 vzhledů

Krátký blond účes s ofinou na stranuRozpuštěný účes se zapleteným pramenem z ofinyBěžný krátký účes z blond vlasů Krátkovlásky! Prohlédněte si osm ideálních rekreačních účesů na léto 2016. Můžete se těšit na vzdušné účesy a jednoduchý styling od Nivei, se kterými se budete cítit pohodlně za každého počasí.

Krátké vlasy jsou praktické, a proto mnoho žen přes léto své vlasy zkracuje. Jsou jednak jednoduché na péči a vyhnete se tak mnoho problémům. Vlasy se snadno umývají, vyživují a nebudou oslabené a lámavé. Na sluníčku vám uschnou raz dva a nebudou vám zavazet ani při sportu či opalování. Můžete s nimi vytvořit nezpočet stylingů jako např.  narovnat a uhladit či naopak rozcuchat, navlnit, zaplést pár pramenů z ofiny, použít čelenku nebo šátek, který vás ochrání před sluncem a zároveň funguje jako stylový doplněk. 

Nivea 

Běžný krátký účes z blond vlasů  Krátký blond střih vyčesaný dovrchuRozpuštěný účes se zapleteným pramenem z ofiny Účes doplněný výrazným modrým šátkemKrátký blond střih s čelenkou Krátký blond zvlněný účes s rozcuchemKrátký blond účes s ofinou na stranu Uhlazený krátký účes s patkou

 Další účesy od Nivei najdete zde >>Fotogalerie účesů od Nivei<<

Jakou délku vlasů nosíte přes léto?

Podobné články

Krátký objemný účes v oříškově-hnědé barvě s ofinouElegantní zapletený rybí cop dozaduPolodlouhý rezavý elegantní účes s ofinou zčesanou dozaduÚčesy značky Nivea - elegantní i trendy v kolekci účesů na rok 2016. Pojďte s námi představit si ležérní účesy pro dlouhovlásky, ale i účesy v pánském stylu pro krátkovlásky! Nejen to, můžete si vybrat z mnoha zapletených či rozpuštěných účesů.

Sexy krátký bob s ofinou na straněPostupně sestříhané krátké mikádo s melíremKrátký střih se zvedlou ofinouTak, jako se mění doba, mění se i účesové trendy. Jednou moderní, příště z módy a takto stále dokola. Představujeme vám žhavou kolekci krátkých účesů právě pro vás!

Ideální párty účes v objemném Volně zčesaný drdol na bok z blond vlasůČástečně zapletený francouzský cop na stranu Inspirace pro všechny dlouhovlásky! Nevíte, jak už jinak učesat své vlasy, aby to nebylo stále stejné? Inspirujte se následujícími proměnami - jeden střih a k němu různý styling - culíky, drdoly, vlasy zapletené či rozpuštěné...Proměňujte se!

Podfoukané mikádo s rovnou ofinouKrátký účes s delší ofinouJemný vítr v blond vlasechRůzně stylovaná mikáda i dlouhé vlasy, ve kterých budete krásná nejen v létě!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď