Účesy značky Nivea pro rok 2016 - nová kolekce

Krátký objemný účes v oříškově-hnědé barvě s ofinouElegantní zapletený rybí cop dozaduPolodlouhý rezavý elegantní účes s ofinou zčesanou dozaduÚčesy značky Nivea - elegantní i trendy v kolekci účesů na rok 2016. Pojďte s námi představit si ležérní účesy pro dlouhovlásky, ale i účesy v pánském stylu pro krátkovlásky! Nejen to, můžete si vybrat z mnoha zapletených či rozpuštěných účesů.

Krátké vlasy

Krátké účesy se dají také různě „nastylovat“ podle příležitosti. Do společnosti se zejména hodí tyto vlasy uhladit gelem, aby vynikla pěšinka, dodáte tomu pánskou eleganci skvěle se doplňující s košilí místo šatů.

Naopak pro dramatický vzhled můžete vlasy rozcuchat a vytvořit tak objem a po stranách vlasy uhladit. Tento účes je vhodný spíše na párty, taktéž v pánském stylu. Pro podtržení ženskosti se k tomuto účesu hodí výrazně rudé rty.

Kdo vsází na běžný styling, kde nemusíte nic uhlazovat či naopak, tak je ideální krátký střih s ofinou obohacený o objem.

Velmi krátký střih v panském stylu s uhlazeným stylingem Rozcuchaný krátký účes vyčesaný dovrchu vhodný na pártyKrátký objemný účes v oříškově-hnědé barvě s ofinou

Polodlouhé vlasy

Mikádo v tmavém odstínu blond není ani odvážné, ale ani fádní. Jemná elegance spočívá v nepravidelných vlnkách, vytvářejících objem s pěšinkou přehozenou na stranu a tím vynikne patka.

Druhou variantou je ležérní polodlouhý účes v rezavém odstínu, který je pravidelný, s vyčesanou ofinou dozadu. Vhodný pro ženy, které si na eleganci zakládají.

Tmavé blond vlasy střižené na mikádo s lehkým zvlněním Polodlouhý rezavý elegantní účes s ofinou zčesanou dozadu

Dlouhé vlasy

S dlouhými vlasy, je to složitější a pro společenské nošení je ideální dbát na vlnitost vlasů či naopak uhlazení nebo nosit zapletené účesy, např. zapletené na jedné straně vlasů, či všechny vlasy spletené do copů (např. rybí cop, francouzský cop, apod.)

Zaplétat můžete jen pár pramenů a zbytek vlasů nechat hladce rovný, nebo místo zaplétání vám bude stačit obmotat vždy dva prameny vlasů a vytvoříte spirálu, která skvěle doplní váš účes místo vlasové ozdoby.

Když vás omrzí obyčejný drdol, co takhle zkusit rovnou dva a vytvořit je z tzv. pletýnek? Drdoly tak budou vypadat originálně a nejsou složité na tvorbu.

Jestliže máte přirozeně zvlněné vlasy nebo toho docílíte zapleteným copem, který další den rozpletete, můžete poté pouze zaplést vlasy na jedné straně, a to od ucha a ostatní vlasy necháte rozpuštěné. Účes bude zároveň objemný i elegantní.

Uhlazený hnědý dlouhý účes se zatočenými prameny od vcholu hlavy a za uchem Dva atypické drdoly vytvořené z copů Elegantní zapletený rybí cop dozadu Nevšední cop s uhlazenou ofinou hodící se do společnostiKrepovaný dlouhý účes zapletený na jedné straně od ucha Společenský účes vytvořený z kudrlin s ofinou spadenou do obličeje

 Další účesy od Nivei naleznete zde: >>Fotogalerie Nivea<<

Jaké účesy preferujete více?

Podobné články

Krátký blond účes s ofinou na stranuRozpuštěný účes se zapleteným pramenem z ofinyBěžný krátký účes z blond vlasů Krátkovlásky! Prohlédněte si osm ideálních rekreačních účesů na léto 2016. Můžete se těšit na vzdušné účesy a jednoduchý styling od Nivei, se kterými se budete cítit pohodlně za každého počasí.

Ideální párty účes v objemném Volně zčesaný drdol na bok z blond vlasůČástečně zapletený francouzský cop na stranu Inspirace pro všechny dlouhovlásky! Nevíte, jak už jinak učesat své vlasy, aby to nebylo stále stejné? Inspirujte se následujícími proměnami - jeden střih a k němu různý styling - culíky, drdoly, vlasy zapletené či rozpuštěné...Proměňujte se!

Dlouhý blond účes s pěšinou uprostřed s pravidelnými loknamiTmavě hnědý delší vlnitý účesObjemný rezavý účes s pěšinou na stranu se zvlněnými pramenyKrásné, ženské elegantní účesy salonu GFG s precizním stylingem. Představujeme vám dámské účesy, které jsou bohatě zvlněné, ale také pánské střihy 2016

Krátký střih s vícebarevnými melíry na černých vlasechKratší prostříhané mikádo v blond barvěZapletený rybí cop na stranu s ofinou z hnědých vlasůPředstavujeme moderní kolekci účesů „Klier the city“– účesy v městském stylu, kde si najde to své určitě každá žena. Jeden střih dále můžete libovolně „nastylovat“dle příležitosti.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď